Team Tennis Only komt in actie voor Support Casper

Veiling Roger Federer Mini-rackets

1.156
van 1.000
1
Donateurs
actie
afgelopen
115% van streefbedrag
actie afgelopen

Over deze actie

De volledige opbrengst van de twee te veilen items gaat naar Support Casper. Een win-win voor iedereen!

meer

Mini-racketcollectie 2017 van Roger Federer is het perfecte geschenk voor de fanatieke fan of verzamelaar ter ere van 's-werelds beste tennisser aller tijden. Deze gelimiteerde editie met 10" mini-rackets is een herdenking aan Roger's historische comeback-seizoen 2017 met twee Grand Slam overwinningen en winst van de inaugurale Laver Cup.

Mini-racketcollectie 2017
De mini-rackets zijn tot op de details uitgewerkt als de senior uitvoeringen. De set bestaat uit de Pro Staff RF 97 Autograph, Pro Staff RF 97 2017 Australian Open Editie, Pro Staff RF 97 2017 Wimbledon Editie en Pro Staff RF 97 2017 Laver Cup Editie.

Slechts 150 items wereldwijd!
De collectie is individueel genummerd en er zijn slechts 1000 sets geproduceerd. De beperkte oplage maakt de mini-collectie op zich al uniek, ware het niet dat alleen de eerste 150 sets gesigneerd zijn door de meester zelve. Bied mee op een van de twee sets (nummer 52 en 61) en bemachtig een stukje historie!

Klik hier voor meer info

06-08-2018
Anoniem
doneerde
1.156,00
Md
Michael de Jong
0